Klasy edukacyjne od początkujących do zaawansowanych

Tutaj nauczysz się jak zostać profesjonalnym handlowcem i skutecznie wykorzystywać nabyte umiejętności. Oferujemy różne moduły, dzięki którym możesz się bardzo łatwo nauczyć.

ClockCreated with Sketch.

Codzienne zajęcia

Jesteśmy dla Ciebie cały dzień handlowy. Możesz nam zadawać pytania podczas sesji i na dodatkowych webinarach.

ManCreated with Sketch.

Profesjonalne lekcje mentoringi

Dla każdego bez względu na wiek
i doświadczenie. Ta opcja znacznie przyśpiesza Twój rozwój.

Star1Created with Sketch.

Edukacja

Uczysz się krok po kroku tylko tego co działa i przynosi znakomite rezultaty dla każdych grup wiekowych.

Dlaczego to robimy?

Robimy to dla każdego kto chce osiągnąć coś więcej w życiu niż tylko chodzenie do pracy etatowej. Ten projekt jest dla ludzi, którzy chcą stać się niezależni i chcą stworzyć dodatkowe a może nawet i główne źródło swojego dochodu.  To projekt misja, który został stworzony przez ludzi dla ludzi, którzy chcą pomagać sobie nawzajem, tworzymy jedną wielką społeczność sukcesu.

Co oferujemy

Korzyści naszych programów

Niezależność

Pokażemy Tobie od podstaw co i z czym się je ale, i równolegle do tego poprowadzimy Cię dosłownie za rękę. Udowodnimy ci, że każdy może pracować kiedy chce, wystarczy tylko godzina jednego dnia razem z nami w zaciszu własnego domu. Warto to rozważyć i stać się własnym szefem... na własnych warunkach!

Kontrola nad finansami

Wielu ludzi traci pieniądze w przeróżnych skamach, po co mamy tracić pieniądze, tak naprawdę, nie musimy nikomu oddawać swoich pieniędzy tylko sami nimi zarządzamy to jest doskonałe prawda?. Nikomu nie oddajesz swoich pieniędzy tylko Ty decydujesz co danego dnia chcesz zagrać.

Prostota

Edukacja jest tak stworzona aby nawet kilkunastoletnie dziecko zrozumiało jak proste to jest. Każdego dnia będziesz widział coraz więcej. Właściwie to robimy wszystko w kółko. Zarabiamy kiedy jest okazja i to wtedy wykorzystujemy swoją nabytą wiedzę.

Trening i rozwój

Nie musisz mieć doświadczenia a i tak sobie tutaj poradzisz, wszystko jest proste i przejrzyste, tak by wprowadzić Cię w ten świat byś mógł stać się niezależnym handlowcem. Po tym treningu zmienisz postrzeganie na swoje finanse i zmienisz podejście do handlu, pokażemy Ci jakie to może być proste.

To działa

Każdego dnia na naszej sesji na żywo będziesz mógł potwierdzić, że to co robimy działa. Działa wręcz znakomicie ponieważ mamy swoje strategie, które są budowane długoterminowo. Osoby początkujące ćwiczą pod opieką instruktora na koncie wirtualnym.

Psychologia handlu

Najcięższy temat w którym prawie każdy z niedoświadczonych handlowców przegrywa. Z nami nauczysz się jak panować nad emocjami, jak zarządzać ryzykiem i ustalać plan dnia oraz tygodnia łącznie z całorocznym budżetem włącznie. Nie bój się to proste.

Dostaniesz wiedzę, która będzie pracowała tylko dla Ciebie

zrób ku temu pierwszy krok

Nasi studenci w nas wierzą

Zobacz co o nas mówią

Wszystko co potrzebujesz by osiągnąć sukces

Sprawdź się. Wejdź na wyższy poziom.